DHL oficiálnym partnerom svetového turné Bryana Adamsa

  • DHL je oficiálnym logistickým partnerom svetového turné Bryana Adamsa s názvom “Shine A Light”

  • Líder v oblasti logistiky oslavuje 50. výročie od svojho založenia v roku 1969

  • Za každú predanú vstupenku DHL vysadí jeden strom

Bratislava, 21. február 2019: Kanadská rocková legenda, Bryan Adams, bude počas svojho svetového turné 2019 s názvom “Shine A Light” sprevádzaná neprekonateľným partnerom. DHL, ako oficiálny logistický partner, bude v roku 2019 riadiť dopravné služby pre Bryana Adamsa a jeho kapelu naprieč viac než 20 krajinami. Globálny líder v logistike si sprevádzaním superhviezdy po celom svete od Veľkej Británie až po Austráliu pripomenie svoj vlastný debut na obchodnej scéne v roku 1969. Spevákova produktívna kariéra zahŕňa megahity ako “Summer of ‘69” a “Run To You”. Bryan Adams bude propagovať svoj štrnásty štúdiový album „Shine A Light“, ktorý bude vydaný 1. marca 2019.

DHL a Bryan Adams sú prirodzenou voľbou pre partnerstvo, nakoľko zdieľajú silnú vášeň pre trvalú udržateľnosť: Adams prostredníctvom projektov Bryan Adams Foundation zameraných na ochranu životného prostredia a Deutsche Post DHL Group prostredníctvom svojho programu zameraného na ochranu životného prostredia a klímy – GoGreen. V súlade so svojim záväzkom “Misia 2050: Nulové emisie” sa Deutsche Post DHL Group zaviazala vysadiť jeden strom za každý predaný lístok. “Partnerstvo s DHL nesie veľké enviromentálne posolstvo, dúfam, že sa toto posolstvo stane štandardom všetkých podobných partnerstiev, pretože my ľudia sa musíme starať o planétu ako najlepšie vieme”, uviedol Adams.

Ako najväčšiu medzinárodnú logistickú spoločnosť na svete nás teší, že môžeme podporiť Bryana a jeho kapelu na svetovom turné “Shine a Light” a sprostredkovať skvelé koncertné zážitky fanúšikom po celom svete”, uviedol Frank Appel, generálny riaditeľ skupiny Deutsche Post DHL. “DHL si s hrdosťou pripomenie svoju históriu od založenia v roku 1969. Výročie pre DHL znamená 50 rokov priekopníckych inovácií a vášeň našich 520 000 logistických špecialistov. Spoločne sa snažíme ľudí spájať a zlešovať životy. Náš záväzok vysadiť stromy s Bryanom je jedným zo spôsobov, ako to dosiahnuť.”

Deutsche Post DHL Group sa zaviazala znížiť emisie na nulu v rámci obchodnej činnosti celej skupiny do roku 2050 napomáhaním rozvoja a zavádzaním ekologicky šetrných riešení, ako je napríklad používanie nákladných bicyklov pri dodávaní koncovému užívateľovi.

Bryan Adams, spevák a skladateľ, ktorý bol v minulosti ocenený cenou GRAMMY, zaháji svetové turné “Shine a Light” 25. februára v Beflaste vo Veľkej Británii. Album s rovnakým názvom vyjde 1. marca 2019.

 

Táto webstránka používa cookies. Pokračovaním v prezeraní súhlasíte s ich použitím.