Nový generálny riaditeľ DHL Supply Chain Slovensko

Divízia DHL Supply Chain, špecialista na zmluvnú logistiku v rámci skupiny  Deutsche Post DHL, vymenovala Nica Schuetza za nového generálneho riaditeľa spoločnosti DHL Supply Chain Slovakia, ktorý preberá všetky zodpovednosti svojho predchodcu Pavla Hendrycha,  ktorý  pokračuje v regióne Kontinentálnej Európy, Stredného Východu a  Afriky (MLEMEA), kde povedie oblasť Automotive. Nico Schuetz nadviaže na stratégiu definovanú naším podnikaním a reportuje priamo Hendrikovi Venterovi, výkonnému riaditeľovi za Strednú Európu v rámci divízie DHL Supply Chain.

Vo svojej novej úlohe sa bude Nico sústreďovať na posilnenie pozície spoločnosti na trhu ako aj na trvalý rozvoj poskytovaných služieb a tým prinášať najvyššiu hodnotu existujúcim a potenciálnym zákazníkom DHL. Zároveň sa bude zaoberať aktivitami zameranými na podporu zákazníkov v súlade so stratégiou DHL a na porozumenie zákazníckym potrebám, ktoré budú prinášať skutočné výhody pre ich podnikanie.

Vymenovanie za generálneho riaditeľa DHL Supply Chain Slovensko pre mňa nie je len kariérnou príležitosťou, ale aj osobným záväzkom. Chcel by som stavať na mnohoročnej úspešnej práci existujúceho tímu zamestnancov a obchodných partnerov spoločnosti, ako aj na pozícii spoločnosti DHL Supply Chain ako Poskytovateľa prvej voľby pre našich zákazníkov na Slovensku . Mojím cieľom je udržiavať a rozvíjať spokojnosť zákazníkov,“ hovorí Nico Schuetz.

Nico Schuetz pracuje v spoločnosti DHL od roku 2006 kde zastával rôzne riadiace pozície. Vo svojom predchádzajúcom pôsobení viedol oblasť Strategickej transformácie za región Kontinentálnej Európy, Stredného Východu a  Afriky (MLEMEA), kde definoval a viedol implementáciu regionálnej stratégie zameranej na výkonnosť a účinnosť s cieľom slúžiť našim zákazníkom čo najlepšie.

Nico Schuetz študoval na Medzinárodnej škole manažmentu - International School of Management (ISM) v Nemecku, kde získal titul z Medzinárodnej obchodnej správy. Nico ďalej navštevoval univerzitu Babson College v USA, University of Santiago de Compostela v Španielsku a University of Concepcion v Čile. Okrem svojho pôsobenia v Bonne (Nemecko), Nico strávil značnú dobu v zahraničí, žil a pracoval Spojenom Kráľovstve, Francúzsku, Indii a Singapure.

 

Táto webstránka používa cookies. Pokračovaním v prezeraní súhlasíte s ich použitím.