Špecialista skladových zásob - DHL Nové Mesto nad Váhom

Miesto práce

Nové Mesto Nad Váhom, Nové Mesto nad Váhom, Slovensko, Nové Mesto nad Váhom

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Termín nástupu

Dohodou

Ponúkaný plat (brutto)

1170 EUR základná hrubá mesačná mzda plus variabilná zložka a iné finančné a nefinančné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účelom tejto pozície je vykonávať špecializované aktivity (najmä inventarizačné činnosti, činnosti prepracovávania výrobkov, preskladnenie výrobkov v sklade podľa interných potrieb a potrieb zákazníka)

Náplň práce:

• Organizuje a riadi pravidelné i mimoriadne inventúry v sklade,
• Na základe požiadaviek zákazníka vykonáva inventúry požadovaných výrobkov - v prípade zistených rozdielov pripravuje detailnú analýzu, definuje nápravné opatrenia a zodpovedá za ich implementáciu
• Spolupracuje pri projektoch zmeny logistických tokoch, prevažne v oblasti zásobovania výrobných operácií
• Spolupracuje pri definovaní štandardov skladovania dielov v supermarketoch a zásobovania montážnych liniek
• Pravidelne kontroluje fyzický stav tovarov na sklade . Rieši prípadné nezhody medzi fyzickým a systémovým stavom zásob
• Dodržiava príslušné procedúry a predpisy odvolávajúce sa na túto pozíciu. Upozorňuje na ich nedodržiavanie. Navrhuje ich zlepšovanie
• Podporuje koordináciu činnosti a prispieva k vzájomnej spolupráci medzi jednotlivými pracoviskami a útvarmi
• Organizuje a rieši prepracovávanie tovarov podľa požiadaviek zákazníka
• Spolupracuje s ostatnými oddeleniami pri riešení administratívnej agendy. Spolupracuje s ostatnými oddeleniami pri odovzdávaní potrebnej agendy a informácii
• Poskytuje štatistické dáta/správy podľa potreby na požiadanie priemeho nadriadeného/vedúceho oddelenia
• Zabezpečuje fyzickú a systémovú archiváciu spracovávaných dokladov.
• Koordinuje implementáciu nápravných opatrení.

Zamestnanecké výhody a benefity

Ponúkame :
Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
• Práca v príjemnom pracovnom prostredí a mladom kolektíve,
• Dlhodobá pracovná perspektíva,
• Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na náš E-mail: praca@dhl.com alebo reagujte priamo cez profesia.sk.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3 rokov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.-0001

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

? Ukončil/-a stredoškolské vzdelanie,
? Pracovné skúsenosti v oblasti administratívy,
? Práca s MS Office ( Word, Excel, Outlook) na mierne pokročilej úrovni,
? SAP – základná užívateľská znalosť, skúsenosti s prácou so skenerom,
? Základná znalosť anglického jazyka výhodou
? Komunikatívnosť,
? Zodpovednosť,
? Flexibilita,
? Analytické myslenie,
? Časová flexibilita (práca na tri zmeny).

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

DHL is the global market leader of the international express and logistics industry, specializing in providing innovative and customized solutions from a single source. DHL offers expertise in express, air and ocean freight, overland transport, contract logistic solutions as well as international mail services, combined with worldwide coverage and an in-depth understanding of local markets. DHL's international network links more than 220 countries and territories worldwide. 285,000 employees are dedicated to providing fast and reliable services that exceed customers' expectations.
www.dhlglobalforwarding.sk www.dhl.sk

Počet zamestnancov

zamestnancov

Adresa spoločnosti

Diaľničná 2

903 01

Diaľničná 2

Kontakt

Kontaktná osoba: Žofia Nádaždyová

Email: praca@dhl.com