Tímlíder v sklade pre greenfield projekt

Miesto práce

Bratislava, Slovensko, Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Termín nástupu

Január/Február 2020

Ponúkaný plat (brutto)

1200 EUR základná hrubá mesačná mzda + variabilná zložka + ďaľšie finančné a nefinančné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Novovytvorená prevádzka pre najrýchlejšie rastúceho maloobchodného predajcu v EÚ
Výkon práce v novom logistickom centre Bratislava/Ivánka pri Dunaji

Hlavná náplň práce:
? Riadenie tímu skladových operátorov, riadenie a kontrola procesov v prevádzke, za ktoré je zodpovedný,
? V prípade nutnosti zastúpenie pracovných pozícií oddelenia v plnom rozsahu,
? Koordinácia činností a prispievanie k vzájomnej spolupráci medzi jednotlivými pracoviskami a útvarmi,
? Sledovanie tímového a individuálneho výkonu svojich podriadených na oddelení, sledovanie rozptylu, chápanie odchýlok a podnikania krokov na zlepšenie,
? Naplánovanie a riadenie činnosti tímu k dosiahnutiu KPI ukazovateľov,
? Kontrola a riadenie optimalizácii skladových zásob,
? Príprava a odovzdanie požadovaných správ a reportov za svoje oddelenie v požadovanom čase,
? Presná a včasná editácia dochádzky podriadených pracovníkov,
? Navrhovanie zlepšenia procesov a plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného,
? Schvaľovanie dovoleniek členom tímu, navrhovanie odmien a iné administratívne činnosti,
? Zabezpečovanie tréningu z procesov nových aj existujúcich zamestnancov,
? Vedenie porád tímu,
? Práca v dvojzmennej prevádzke
? Poskytneme úvodné zaškolenie v tréningovom centre v Holandsku v trvaní 3 týždne
? Poskytneme zaškolenie na systém SAP.

Zamestnanecké výhody a benefity

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
Stabilná práca v príjemnom pracovnom prostredí a mladom kolektíve,
Dlhodobá pracovná perspektíva,
Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami,

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na náš E-mail: praca@dhl.com alebo reagujte priamo cez profesia.sk.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3 rokov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2019

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

Pozícia vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

? Stredoškolské vzdelanie,
? Ovládanie slovenského a anglického jazyka na komunikatívnej úrovni - pravidelný kontakt s centrálou zákazníka, obsadzujeme pozície aj s nižšou znalosťou angličtiny,
? Ovládanie práce s PC na pokročilej úrovni (Word, Outlook, Excel, Power Point),
? Skúsenosti v práci s tímom,
? Schopnosť práce pod tlakom,
? Komunikatívnosť, zodpovednosť, pracovitosť, flexibilita,
? Flexibilita pracovať v 2-zmennej prevádzke (požiadavka vyššej flexibility počas prvých mesiacov pri rozbehu prevádzky).

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

DHL is the global market leader of the international express and logistics industry, specializing in providing innovative and customized solutions from a single source. DHL offers expertise in express, air and ocean freight, overland transport, contract logistic solutions as well as international mail services, combined with worldwide coverage and an in-depth understanding of local markets. DHL's international network links more than 220 countries and territories worldwide. 285,000 employees are dedicated to providing fast and reliable services that exceed customers' expectations.
www.dhlglobalforwarding.sk www.dhl.sk

Počet zamestnancov

zamestnancov

Adresa spoločnosti

Diaľničná 2

903 01

Diaľničná 2

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Matušová

Email: praca@dhl.com