Tímlíder v sklade - 3 zmenná prevádzka (m/ž)

Miesto práce

Senec, Slovensko, Senec

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Termín nástupu

dohodou

Ponúkaný plat (brutto)

Od 1185 EUR brutto/mesiac, v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinuje a poskytuje podporu a informácie pre zabezpečenie bezpečnej a efektívnej prevádzky, pracuje s jasnými pravidlami, ktoré pomáhajú dosiahnuť prevádzkové štandardy a definujú očakávané výsledky v oblasti jeho zodpovednosti
- Podporuje svoj tím skladových pracovníkov tak, aby dodávali požadované výsledky podľa zadefinovaných štandardov, v rámci zabezpečenia BOZP pravidiel a noriem
-Individuálne riadi tím pracovníkov, hodnotí výkonnosť svojho tímu so zameraním na rešpekt a na výsledky
- Podporuje neustále zlepšovanie existujúcich procesov/aktivít na prevádzke
- Môže sa spolu zúčastňovať na plánovaní ľudských zdrojov, pri pohovoroch s uchádzačmi

Zamestnanecké výhody a benefity

DHL Supply Chain ponúka inšpiratívne a podnecujúce pracovné prostredie s možnosťou kariérneho aj osobnostného rastu. Okrem toho, ponúkame aj viacero benefitov pre našich zamestnancov:

- Flexibilný pracovný čas (v závislosti od pozície)
- Životné poistenie
- 100% pokrytie stravných lístkov spoločnosťou
- Firemná doprava, resp. príspevok na dopravu (v závislosti od pozície)
- Multisport card, rôzne možnosti zúčastniť sa športových aktivít
- Eventy a akcie pre zamestnancov, možnosť participovať na CSR aktivitách

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslané životopisy. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.-0001

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Skúsenosti s prácou v sklade
• Schopnosť riadenia tímu (koučing a aktívne počúvanie, riešenie problémov, pozitívny prístup a komunikácia s tímom..) a tiež zmien v procese, dodržiavanie štandardov, schopnosť pracovať pod tlakom
• Stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Povolenie na obsluhu manipulačnej techniky výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

zamestnancov

Adresa spoločnosti

Diaľničná 2

903 01

Diaľničná 2

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Horná

Email: praca@dhl.com