Pridaj sa k tímu DHL. Hľadáme do našej novej prevádzky Technického pracovníka/pracovníčku. Práca na jednu zmenu!

Miesto práce

Ivanka pri Dunaji, Slovensko, Ivanka pri Dunaji

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Termín nástupu

dohodou

Ponúkaný plat (brutto)

1000 €

od 1000Eur v hrubom + iné finančné a nefinančné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Monitoruje a zabezpečuje požadovaný technický stav prevádzky , zariadení a pracovných nástrojov,
- Zabezpečuje archivačné nariadenia , ktoré sú dodržiavané v rámci svojho oddelenia,
- Vypracováva príslušné procedúry a zodpovedá za ich aktuálnosť,
- Zabezpečuje archivačné nariadenia, dodržiavanie interných predpisov,
-  Monitoruje a zabezpečuje požadovaný technický stav priestorov, vybavenia a pracovných nástrojov,
- Dohliada na zabezpečenie dostatočných skladových zásob materiálu na nepretržitu prevádzku skladu,
- Sleduje a riadi dodržiavanie zmluvných podmienok dohodnutých s dodávateľmi a poskytovateľmi služieb v oblasti jeho pôsobnosti·
- Zabezpečuje dodržiavanie interných predpisov a noriem a legislatívy týkajúcej sa enviromantálneho manažmentu,
- Komunikuje s riadiacimi pracovníkmi skladu,

Zamestnanecké výhody a benefity

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
- Práca v príjemnom pracovnom prostredí a mladom kolektíve,
- Dlhodobá pracovná perspektíva,
- Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami,
- Stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom,
- Životné poistenie,
- Motivujúce odmeňovanie,
- Práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas

Informácie o výberovom konaní
*****Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.*****

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.-0001

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

Pozícia vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Ukončil/-a stredoškolské vzdelanie s maturitou,
• Pracovné skúsenosti v oblasti technického smeru výhodou,
• Práca s MS Office ( Excel) na pokročilej úrovni,
• Technické myslenie a tímová práca,
• Práca v jednozmennej prevádzke

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov zamestnancov

Adresa spoločnosti

Diaľničná 2

90301

Diaľničná 2

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Gáspárová

Email: praca@dhl.com