Health, Safety & BCM Champion (M/F)

Miesto práce

Ivanka pri Dunaji, Slovakia, Ivanka pri Dunaji

Druh pracovného pomeru

full-time

Termín nástupu

by agreement

Ponúkaný plat (brutto)

1350 €

+ other financial and non-financial benefits

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Supervision of cooperation with the H&S service provider for the organization
  Coordination of H&S and BCM activities
  Systematic identification and elimination of occupational and accidental hazards  by  carrying out preventive and corrective actions in  cooperation with H&S service provider and HSE Country Lead
 Implementation of the annual plan implemented as part of building a work safety  management system
 Participation in the risk assessment process
Consulting and professional customer service of the internal customer
 Coordinating and conducting  trainings in the area of H&S and fire protection
 Help the Managers to properly introduce the employee to work

Zamestnanecké výhody a benefity

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.-0001

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Follow-up/Higher Professional Education

University education (Bachelor's degree)

University education (Master's degree)

Postgraduate (Doctorate)

Pozícia vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 and more employees zamestnancov

Adresa spoločnosti

Diaľničná 2

90301

Diaľničná 2

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Gáspárová

Email: praca@dhl.com